37

Na rolkach po Warszawie

Posted by adminrafal on 22 września 2018 in Bez kategorii |

Ostatnie dni lata to również ostatni dzwonek aby gdzieś się jeszcze wybrać , oczywiście na rolkach J W czerwcu podjęliśmy próbę dojechania na rolkach z Rucianego-Nidy do Warszawy co prawda do samej Warszawy nie udało się nam dojechać trochę z przyczyn technicznych i choć wyjazd zakończył się i tak imponującym wynikiem kilometrów na liczniku to ciągle czegoś Nam jeszcze brakowało.  No właśnie brakowało Nam klimatów stolicy z perspektywy rolkarza. W sobotę zaraz po przyjeździe i rozgoszczeniu się w miejscu gdzie mieliśmy nocleg udaliśmy się na rolkach w miasto. Ja osobiście lubię jeździć po mieście nocą a Warszaw ma swój nocny urok, szczególnie na rolkach.

 

 

 

 

 

 

 

 

Na drugi dzień w niedzielę około 10:00 spotkaliśmy się z naszym kolegą a  tego dnia i przewodnikiem Adamem Kucharkiem który pokazał nam kilka zakątków gdzie Warszawiacy bywają na rolkach. Trasa była kompletną niespodzianką ze strony Adama. Początek trasy był na Bielanach i jako pierwsze miejsca przejechaliśmy te zaciszne na obrzeżu miasta gdzie Warszawiacy często jak widać bywają nie tylko na rolkach ale i na rowerach by odpocząć od miejskiego zgiełku.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie mogło oczywiście zabraknąć takich miejsc  jak Stadion Narodowy,  czy przejazd Krakowskim Przedmieściem na Plac Zamkowy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trasa była bardzo bogata w przeróżne podjazdy i zjazdy z mostów i wiaduktów oraz alejki w parkach Pole Mokotowskie, Park  Szczęśliwicki czy Park Szymańskiego.

 

 

 

 

 

 

 

 

Łącznie trasa zamknęła się w około 65km i jak dotąd jest to Nasza najdłuższa trasa w warunkach miejskich i najdłuższa trasa Waldka 🙂

 

37 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2017-2022 Na rolkach przez Mazury All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.