Imprezy

Imprezy na których mieliśmy przyjemność być i świetnie się bawić 🙂

Roll Mazur

RollMazur

Impreza organizowana przez grupę rolkowych zapaleńców z Warszawy. Głównym organizatorem wypadu jest Krzysztof. Impreza odbywała się cyklicznie, ostatnio (2016 rok) w Krzyżach. Nieodłącznym elementem imprezy jest przejazd na rolkach z Krzyży do Rucianego-Nidy.

Więcej info:

RollMazur na Facebooku

Nightskating Warszawa

NSWarszawa

Chyba największa ckliczna impreza związana z rolkami, która zapoczątkowała cykl imprez Nightskating w innych miastach. W czerwcu 2016 roku zgromadziła ponad 7000 fanów rolek. Organizatorem jest Warszawskie Stowarzyszenie Rolkarskie POLSKATER. Staramy się być przynajmniej na jednym przejeździe w roku łącząc go również z zwiedzaniem Warszawy oczywiście na rolkach 🙂

Więcej info:

Strona Nightskating Warszawa

NS Warszawa na Facebooku

Nightskating Białystok

NSBiałystok

Cykliczna impreza z cyklu Nightskating,organizowana przez Białostockie Stowarzyszenie Rolkarskie zapoczątkowana  pierwszym przejazdem we wrześniu 2015 roku. W 2016 roku udało się nam być na czterech z sześciu przejazdów. Jedna z imprez na której po przyjeździe słyszymy : „Nasi przyjechali”

Więcej info:

Strona Nightskating Białystok

NS Białystok na Facebooku

Maraton Sierpniowy im. Lecha Wałęsy

Impreza organizowana w Gdańsku, gromadzi średnio ponad 600 zawodników i zawodniczek w jeździe szybkiej na rolkach. Wśród nich rolkarze z czołówki światowego rankingu World Inline Cup (WIC). Na zawody przybywają zawodnicy z krajów  Europy obu Ameryk, czy Nowej Zelandii.

Mimo że są to zawody dla profesjonalistów udział mogą wziąć również nie zrzeszeni zawodnicy uprawiający jazdę szybką amatorsko. Przejazd odbywa się na dystansie maratonu (42km), półmaratonu i dystansu fitness (10km). Imprezie towarzyszą rożne inne atrakcje związane z rolkami.

Więcej info:

Strona Maraton Sierpniowy

Maraton Sierpniowy na Facebooku

Copyright © 2017-2022 Na rolkach przez Mazury All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.